Звання «Почесний громадянин міста Трускавця» присвоєне  за значний вклад у розвиток міста-курорту Трускавця (рішення сесії №251 від 17.12.2003 р.).

 Стародуб Георгій Михайлович народився в 1939 р. Українець, освіта вища, закінчив Кримський державний медичний інститут. В 1967 році розпочав свою трудову діяльність на курорті Трускавець в санаторії «Берізка» на посаді лікаря-ординатора. У 1973 році переведений на посаду головного лікаря санаторію «Берізка». В 1975 р. призначений головним лікарем санаторію «Алмаз», під його керівництвом введено в дію два спальні корпуси на 1000 ліжкомісць.

 У 1976 році призначений заступником голови Трускавецької курортної ради по медичній частині. З 1981 року до 1991 – голова Трускавецької територіальної ради по управлінні курортом профспілок. За цей період введено в експлуатацію санаторії «Алмаз», «Рубін», «Янтар», курортна поліклініка №2, Трускавецька міська лікарня та поліклініка та чимало інших об’єктів.

 Завершив свою трудову діяльність на посаді завідувача урологічним відділенням ЗАТ СГК «Дніпро-Бескид». Член «Ради Старійшин» м. Трускавця.

 Заслужений лікар України.

Перейти до вмісту