Володимир Козявкін – за значний вклад у соціально-економічний розвиток міста-курорту Трускавця (рішення сесії №339 від 15.06.2004)

 Козявкін Володимир Ілліч.

 Народився 9 червня 1947 року в Україні. В 1971 році закінчив лікувальний факультет Гродненського медичного інституту. З 1989 року очолює Львівський реабілітаційний центр “Еліта” та створений у 1996 році Інститут проблем медичної реабілітації. 

 Автор розробленої принципово нової системи надання допомоги хворим з дитячим церебральним паралічем – всесвітньо відомого та визнаного медичною спільнотою Методу Козявкіна.

 Автор понад 80 друкованих праць. 

 В 1992 році захистив кандидатську дисертацію “Мануальна терапія в реабілітації хворих дитячим церебральним паралічем”. 

 В 1994 році нагороджений почесним званням “Заслужений діяч науки і техніки України”. 

 В 1996 році захистив докторську дисертацію на тему “Структурно-функціональні порушення церебральних та спінальних структур при дитячому церебральному паралічі та система реабілітації цих хворих”. В 1997 році нагороджений відзнакою Президента, орденом “За заслуги ІІІ ступеня”. 

 В серпні 2001 року за визначні особисті заслуги перед Українською державою у розвитку медичної науки, розроблення принципово нових методів лікування і реабілітації хворих з органічними ураженнями нервової системи указом президента України Л.Кучми професору Володимиру Іллічу Козявкіну присвоєно звання Герой України з врученням ордена Держави. 

 Професора Володимира Ілліча Козявкіна також нагороджено орденом Національного фонда “Україна-дітям” і медаллю Баварського державного міністерства праці і соціального порядку “За заслуги в справі допомоги дітям з обмеженими можливостями”.

Перейти до вмісту