РІШЕННЯ № 21 від 17.12.2020 року Про надання дозволу відділу культури Трускавецької міської ради на передачу в оренду нежитлових приміщень по вул. Бориславська,1 у м. Трускавці

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ДРУГА СЕСІЯ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 17   грудня 2020 р.                     № 21

 

Про надання дозволу відділу культури

Трускавецької міської ради на передачу

в оренду нежитлових приміщень по

вул. Бориславська,1 у м. Трускавці

 

        Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» враховуючи звернення відділу культури Трускавецької міської ради, з метою ведення статутної діяльності, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

  1. Включити потенційний об’єкт оренди – частину нежитлових приміщень площею 79,9 кв. м. по вул. Бориславська,1 балансоутримувач – виконавчий комітет Трускавецької міської ради до Переліку другого типу відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна».
  2. Виконавчому комітету Трускавецької міської ради надати відділу культури Трускавецької міської ради в оренду нежитлові приміщення по вул..Бориславська,1 загальною площею 79,9 кв. м. для ведення статутної діяльності терміном до трьох років.
  3. Встановити орендну плату в розмірі одна гривня за рік.
  4. Виконавчому комітету Трускавецької міської ради здійснити передачу в оренду майна, зазначеного в пункті 2 цього рішення.
  5. Управлінню комунальної власності Трускавецької міської ради провести процедуру укладення договору оренди відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна»
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, підприємництва, комунальної власності та майна.

                                                                                          Міський голова                                                   А. Кульчинський