РІШЕННЯ № 22 від 17.12.2020 року Про надання дозволу управлінню житлово – комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради на передачу в оренду нежитлових приміщень по вул. Бориславська,1 у м. Трускавці

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ДРУГА СЕСІЯ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від  17   грудня 2020 р.                    № 22

 

Про надання дозволу управлінню

житлово – комунального господарства

і будівництва Трускавецької міської ради

на передачу в оренду нежитлових приміщень по

вул. Бориславська,1 у м. Трускавці

 

        Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» враховуючи звернення управління житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради, з метою ведення статутної діяльності, міська рада

 

                                                                                                                                   В И Р І Ш И Л А :

  1. Включити потенційний об’єкт оренди – частину нежитлових приміщень площею – 98,1 кв. м. по вул. Бориславська,1 балансоутримувач – виконавчий комітет Трускавецької міської ради до Переліку другого типу відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна».
  2. Виконавчому комітету Трускавецької міської ради надати управлінню житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради в оренду нежитлові приміщення по вул..Бориславська,1 загальною площею – 98,1 кв. м. для ведення статутної діяльності терміном до трьох років.
  3. Встановити орендну плату в розмірі одна гривня на рік.
  4. Виконавчому комітету Трускавецької міської ради здійснити передачу в оренду майна, зазначеного в пункті 2 цього рішення.
  5. Управлінню комунальної власності Трускавецької міської ради провести процедуру укладення договору оренди відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» .
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, підприємництва, комунальної власності та майна.

 

 

                                                                                               Міський голова                                                   А. Кульчинський