РІШЕННЯ № 89 від 17.12.2020 року Про затвердження Цільової соціальної програми роботи з сім’ями, дітьми та молоддю Трускавецької міської територіальної громади на 2021-2025 роки

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

(ТРЕТЯ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ) 

Р І Ш Е Н Н Я

Від  17 грудня 2020 року                       89

 

                 

Про затвердження Цільової

соціальної програми роботи

з сім’ями, дітьми та молоддю

Трускавецької міської територіальної

громади  на 2021-2025 роки

З метою підвищення ефективності реалізації державної сімейної та молодіжної політики у Трускавецькій міській територіальній громаді, формування у молоді основ гуманістичного світогляду, пріоритетності високих моральних, культурних, загальнолюдських цінностей, враховуючи висновки профільних постійних комісій міської ради, керуючись п.22 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

                                                                                                                           В И Р I Ш И Л А : 

  1. Затвердити Цільову соціальну програму роботи з сім’ями, дітьми та молоддю Трускавецької міської територіальної громади  на 2021-2025 роки, згідно додатку.
  2. Фінансовому управлінню (М.Федоричак) передбачити кошти на виконання молодіжних заходів, визначених Цільовою соціальною програмою роботи з сім’ями, дітьми та молоддю Трускавецької міської територіальної громади  на 2021-2025 роки.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань бюджету, фінансів, підприємництва, комунальної власності та майна (голова комісії        А. Стародуб) та з гуманітарних питань (освіти, культури, соціального захисту, охорони здоров’я, молодіжної політики), депутатської діяльності, законності, етики, регламенту, місцевого самоврядування (голова комісії А.Тріщук).

 

                                                                                         Міський голова                                                               А. Кульчинський

додатки