Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з наданням в постійне користування Парафії УГКЦ села Уличне Дрогобицького району для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій площею 0,2008 га п

                                   УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(________________ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від _____________ року           №

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки з наданням в

постійне користування Парафії УГКЦ села Уличне

Дрогобицького району для будівництва та обслуговування будівель

громадських та релігійних організацій площею 0,2008 га

по вул. Центральна, 79 в с. Уличне

Дрогобицького району Львівської області

Розглянувши звернення Парафії Української Греко-Католицької Церкви в селі Уличне Дрогобицького району Львівської області, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, беручи до уваги рішення Уличненської сільської ради № 1007 від 20.07.2020 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування», керуючись ст. ст. 12, 42, 91, 123 Земельного кодексу України, ст. 50 Закону України «Про землеустрій», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

                                                                                                                                В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Парафії Української Греко-Католицької Церкви в селі Уличне Дрогобицького району Львівської області по вул. Центральна, 79 в с. Уличне Дрогобицького району Львівської області, площею 0,2008 га (кадастровий номер – 4621288200:01:003:0049), цільове призначення – 03.04 для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, категорія земель – землі громадської забудови.
  2. Надати в постійне користування Парафії Української Греко-Католицької Церкви в селі Уличне Дрогобицького району Львівської області земельну ділянку площею 0,2008 га по вул. Центральна, 79 в с. Уличне Дрогобицького району Львівської області, (кадастровий номер – 4621288200:01:003:0049), цільове призначення – 03.04 для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, категорія земель – землі громадської забудови.
  3. Парафії Української Греко-Католицької Церкви в селі Уличне Дрогобицького району Львівської області використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням; допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення при наявності таких на земельній ділянці (організації, які виконують ремонтні роботи, зобов’язані провести повну реконструкцію території). Дотримуватись вимог Земельного кодексу України.
  4. Парафії Української Греко-Католицької Церкви в селі Уличне Дрогобицького району Львівської області зареєструвати право постійного користування земельною ділянкою в Державному реєстрі речових прав.
  5. Контроль за виконанням   цього рішення   покласти на постійну  комісію з питань   землекористування, містобудування та благоустрою (Ю. Наконечний).   

                                                                                                  Міський голова                                                           А.Кульчинський

Перейти до вмісту