Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,01га по вул. Помірецькій Сенюті І.О.

УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________20____ р.             № ____

Про надання  дозволу  на виготовлення

проекту із землеустрою щодо

відведення земельної ділянки

орієнтовно площею 0,01га по

вул. Помірецькій  Сенюті І.О.

 

Розглянувши Рішення Львівського окружного адміністративного суду 19.05.2021р. по справі №380/3850/21, заяву Сенюти Івана Орестовича, учасник АТО посвідчення серія Є №074394 від 20.12.2019р, беручи до уваги рішення міської ради від 05.03.2020року «Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки за адресою вул. Помірецька в м. Трускавці для зміни цільового призначення земельної ділянки із будівництва готелю курортного типу на будівництво та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для будівництва індивідуального гаража» керуючись ст.ст.12, 116,118 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. Дати дозвіл  Сенюті Івану Орестовичу на виготовлення проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,01 га по вул. Помірецькій для будівництва та обслуговування індивідуального гаража, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, з подальшим наданням земельної ділянки у власність за рахунок земель міської ради не наданих у власність та користування.
  2. Фізичній особі, якій надано дозвіл на виготовлення документації  із землеустрою, звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення  проекту відведення земельної ділянки у відповідності до вимог земельного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою ( Наконечний Ю.О.).

  

 

 

                                                                                            Міський голова                                       Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ

 

Перейти до вмісту