Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га.та надання у власність для індивідуального садівництва в с. Орів Саган Ігорю Ігоровичу

                                                                  УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_______________ СЕСІЯ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від                             2021 р.             №

 

Про  затвердження проекту з

землеустрою щодо відведення земельної

ділянки площею 0,12 га.та надання у власність

для індивідуального садівництва

в с. Орів Саган Ігорю Ігоровичу

  

               Розглянувши заяви Саган Ігоря Ігоровича  , проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с.Зимівки Сколівського району Львівської області, рішення Орівської сільської ради № 1574 від 11.09.2020р. «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва» керуючись ст. ст. 12, 118, 123, 186 Земельного кодексу України, ст. 5 Закону України «Про особисте селянське господарство», ст. 50 Закону України «Про землеустрій», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

  1. Затвердити Саган Ігорю Ігоровичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва в с. Орів Сколівського району Львівської області, кадастровий номер – 4624585200:01:099:0015.
    • Надати Саган Ігорю Ігоровичу у власність земельну ділянку площею 0,12 га в с. Орів Дрогобицького району Львівської області (кадастровий номер -4624585200:01:099:0015) для (01.05) індивідуального садівництва, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення за рахунок земель запасу.
  2. Саган Ігорю Ігоровичу використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням, допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення при наявності таких на земельній ділянці (організації, які виконують ремонтні роботи, зобов’язані провести повну реконструкцію території). Дотримуватись вимог Земельного кодексу України.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою. (Ю.Наконечний).

 

Міський голова                                               Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ

Перейти до вмісту