Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки площею 2.0 га для ведення особистого селянського господарства за межами с. Станиля Дрогобицького району Львівської області Савчук Л.М.

                                    УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(                             СЕСІЯ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р І Ш Е Н Н Я

Від                         2021 р.             №

 

Про  надання дозволу на виготовлення

проекту відведення земельної ділянки

площею 2.0 га для ведення особистого селянського

господарства за межами с. Станиля

Дрогобицького району Львівської області

Савчук Л.М.

Розглянувши клопотання Савчук Лілії Миколаївні, керуючись ст. ст. 12,118, 122 Земельного кодексу України, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

  1. Дати дозвіл Савчук Лілії Миколаївні на виготовлення проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами с. Станиля Дрогобицького району Львівської області, орієнтовною площею 2,0 га, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення з подальшим наданням земельної ділянки у власність за рахунок земель не наданих у власність та користування.
  2. Савчук Л.М. якому надано дозвіл на виготовлення документації із землеустрою , звернутись в землевпорядну організацію для виготовлення проекту відведення земельної ділянки.
  3. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійнук омісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою. (Ю.Наконечний).

 

                                                                                  Міський голова                                                  Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ

Перейти до вмісту