Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1,2094га в селі Модричі Дрогобицького району Львівської області Пилипів Миколі Зеноновичу

                         УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(____________ СЕСІЯ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р І Ш Е Н Н Я

Від                             2021 р.             №

 

Про  надання дозволу на виготовлення

проекту із землеустрою щодо відведення

земельної ділянки орієнтовною площею 1,2094га

в селі Модричі Дрогобицького району

Львівської області   Пилипів Миколі Зеноновичу

             Розглянувши заяву Пилипів Миколи Зеноновича до уваги схему розташування земельної ділянки, керуючись ст. ст. 12, 116, 118, 119, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. ст. 4, 5 Закону України «Про особисте селянське господарство», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

1.Дати дозвіл Пилипів Миколі Зеноновичу на виготовлення проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с.Модричі Дрогобицького району Львівської області орієнтовною площею 1,2094 га, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення з подальшим наданням земельної ділянки у власність за рахунок земель не наданих у власність та користування.

  1. Пилипів Миколі Зеноновичу звернутись в землевпорядну організацію для виготовлення проекту відведення земельної ділянки.

3.Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою. (Ю.Наконечний).

 

 

 

Міський голова                                                               Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ

Перейти до вмісту