Проект рішення, який не набрав необхідної кількості голосів Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою по поділу земельної ділянки площею 0,5902 га по вул.Дрогобицька,35 ТзОВ «Фаворит-Дизайн»

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________20____ р.             № ____

Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою по поділу земельної ділянки площею 0,5902 га      по вул.Дрогобицька,35 ТзОВ «Фаворит-Дизайн»

 

Розглянувши заяву ТзОВ «Фаворит Дизайн», керуючись  ст.ст.12,79-1 Земель-ного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                     В  И  Р   Ш  И  Л  А :

  1. Дати дозвілТовариству з обмеженою відповідальністю «Фаворит-Дизайн» на виготовлення технічної документації із землеустрою по поділу земельної ділянки площею 0.5902 га по вул. Дрогобицькій,35 кадастровий номер земельної ділянки 4611500000:04:003:0004,  для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства (обслуговування споруди автовокзалу) на 2 (дві) земельні ділянки площами: 0,3328 га та 0,2574 га, за рахунок земельної ділянки, що перебуває у користуванні на умовах оренди в ТзОВ «Фаворит- Дизайн», для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства (обслуговування споруди автовокзалу), категорія земель – землі транспорту.
  2. Юридичній особі, якій надано дозвіл на виготовлення технічної докуме-нтації із землеустрою по поділу земельної ділянки, звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення технічної документації із землеустрою,  у відповідності до вимог земельного законодавства.
  3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (Ю. Наконечний).

 

                                                                                   Міський  голова                                                       А.Кульчинський    

Залишити відповідь

Перейти до вмісту