Проект рішення, який не набрав необхідної кількості голосів Про надання земельної ділянки в користування на умовах оренди площею 0,0020 га по вул. Стебницькій Андріїшину Ю.І.

                                      УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________20____ р.             № ____

Про надання земельної ділянки   

в користування на умовах оренди

площею 0,0020 га по вул. Стебницькій

Андріїшину Ю.І.

  

            Розглянувши заяву Андріїшина Юрія Івановича,  Витяг з реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 30.07.2019 року № 175596014, керуючись ст.ст. 12,93,120,123 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                     В  И  Р  I  Ш  И  Л  А : 

  1. Надати  Андріїшину Юрію Івановичуу користування на умовах оренди земельну ділянку площею 0,0020 га по вул. Стебницькій (кадастровий номер земельної ділянки – 4611500000:09:001:0078) для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, терміном на три роки, за рахунок земель, що були в користуванні на умовах оренди Андріїшин Катерини Павлівни.
  2. Андріїшину Ю.І. використовувати надану земельну ділянку за цільовим призначенням допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельній ділянці (організації, якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї), дотримуватися вимог Земельного кодексу України.
  3. Контроль за сплатою орендної плати покласти на відділ землекористування міської ради та  Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ.
  1. Андріїшину Ю.І. зареєструвати  право оренди  землі в державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. 
  1. Контроль за виконанням   цього рішення   покласти на постійну  комісію з питань   землекористування, містобудування   та благоустрою (Ю. Наконечний).    

  

                                                                                   Міський голова                                                        А.Кульчинський

Залишити відповідь

Перейти до вмісту