Завдяки німецьким партнерам прибуло кухонне обладнання для шкіл Трускавецької громади

До Трускавецької громади прибув гуманітарний вантаж з Німеччини – кухонне шкільне обладнання фірми Mensa вартістю 39 тис. 540 Євро, закуплене за кошти GIZ (німецьке агентство, що надає послуги у сфері міжнародного співробітництва у сфері розвитку). Місто-побратим Трускавця в Німеччині Ватлінґен став гарантом, що обладнання буде використане за призначенням і потрапить саме до шкіл.

Як розповів міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, обладнання буде передано для потреб двох найбільших сільських шкіл нашої громади – Уличненської та Доброгостівської. Кухонне обладнання, пароконвектомати, столи, посуд, холодильники та інше приладдя стануть чудовим подарунком для сільських шкіл.

Ця допомога – складова частина великого проєкту на загальну суму 126 тисяч 795 Євро між Трускавцем, Ватлінґеном та німецьким агентством GIZ. Окрім кухонного обладнання для потреб Трускавецької громади (для відділу освіти та комунальних служб) були передані два автомобілі: мікроавтобус Ford V363E Transit 2022 року випуску вартістю 48.740,00 € та пікап Toyota Land Cruiser 70 2023 року випуску вартістю 38.515,00 €.

Щиро дякуємо за підтримку Трускавецької громади Об`єднаній землі  Ватлінґен, агентству GIZ, що надає послуги у сфері міжнародного співробітництва у сфері розвитку, а особливо пані Наталії Скибак та пану Роланду Даннеру, завдяки зусиллям яких цей проєкт був успішно реалізований.

Vielen Dank, unsere deutschen Freunde und Partner!

Перейти до вмісту