Проект рішення, який не набрав необхідної кількості голосів Про відмову в наданні дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок Сенюті Івану Орестовичу по вул. Помірецька

                                      УКРАЇНА                                             

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ СЬОМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від ___ ____________20____ р.              № ____

Про відмову в наданні  дозволів  

на виготовлення проектів землеустрою

щодо відведення земельних ділянок

Сенюті Івану Орестовичу  по вул. Помірецька      

Розглянувши     заяви     учасника    бойових дій    Сенати   Івана      Орестовича

( посвідчення серія МВ 044495 від  26.08.2016 року), керуючись  ст.ст.12,116,118,122 Земельного  кодексу України, беручи до уваги рішення міської ради  № 363 від 01.12.2016 року  «Про визначення  земельної ділянки по вул. Помірецькій  для продажу на земельних торгах (аукціоні)», рішення міської ради № 693  від 12.10.2017 року « Про затвердження містобудівної документації «План зонування території міста Трускавця (зонінг)», класифікацією видів цільового призначення земель затвердженою Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів 23.07.2010 року №548,який зареєстровано в міністерстві юстиції України 01.11.2010року за №1011/18306, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в  Україні»,  міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. ВідмовитиСенюті Івану Орестовичув наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,1000  га по вул. Помірецькій для будівництва індивідуального житлового будинку, в зв’язку з  невідповідністю місця розташування цієї  земельної ділянки  вимогам містобудівної документації «План зонування території міста Трускавця (зонінг)» та враховуючи те, що зазначена земельна ділянка, згідно рішенняТрускавецької  міської ради  № 363 від 01.12.2016  року визначена для продажу на земельних торгах (аукціоні).
  2. ВідмовитиСенюті Івану Орестовичув наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,1200  га по вул. Помірецькій для ведення садівництва,  в зв’язку з  невідповідністю місця розташування цієї  земельної ділянки  вимогам містобудівної документації «План зонування території міста Трускавця (зонінг)» та враховуючи те, що зазначена земельна ділянка, згідно рішенняТрускавецької  міської ради  № 363 від 01.12.2016  року визначена для продажу на земельних торгах (аукціоні).
  3. ВідмовитиСенюті Івану Орестовичув наданні дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,0100 га по вул. Помірецькій для будівництва та обслуговування індивідуального гаража,  в зв’язку   з  невідповідністю місця розташування цієї  земельної ділянки  вимогам містобудівної документації «План зонування території міста Трускавця (зонінг)» та враховуючи те, що зазначена земельна ділянка, згідно рішення Трускавецької  міської ради  № 363 від 01.12.2016  року визначена для продажу на земельних торгах (аукціоні).
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою ( А.Стародуб).

                                                                                            Міський голова                                                        А.Кульчинський

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту