Проект рішення знято з розгляду Про надання земельної ділянки в користування на умовах оренди площею 0,0341 га по вул. Стебницькій,41 Кандову Іллі

                                      УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________20____ р.             № ____

Про надання земельної ділянки   

в користування на умовах оренди

площею 0,0341 га по вул. Стебницькій,41

Кандову Іллі  

 

Розглянувши заяву Кандова Іллі,  Витяг з реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 21.08.2018 року № 135150238, керуючись ст.ст. 12,93,120,123 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                                В  И  Р  I  Ш  И  Л  А :

  1. Надати  Кандову Іллі  у користування на умовах оренди земельну ділянку площею 0,0341 га по вул. Стебницькій,41 (кадастровий номер земельної ділянки – 4611500000:01:014:0281) для іншої житлової забудови (будівництво садибної житло-вої забудови, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, терміном на _____ роки, за рахунок земель, що були в користуванні ТзОВ «Трускавецький край»
  2. Кандову І.використовувати надану  земельну ділянку за цільовим призна-ченням допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельній ділянці (організації, якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї), дотримуватися вимог Земельного кодексу України.
  3. Контроль за сплатою орендної плати покласти на відділ землекористування міської ради та  Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ.
  1. Кандову І. зареєструвати  право оренди  землі в державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. 
  1. Контроль за виконанням   цього рішення   покласти на постійну  комісію з питань   землекористування, містобудування   та благоустрою (Ю. Наконечний).    

  

                                                                                        Міський голова                                                        А.Кульчинський

Залишити відповідь

Перейти до вмісту