РІШЕННЯ № 1058 від 26 вересня 2018 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення Чебаненко Л.О.

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(СОРОК ПЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 26 вересня 2018 року                   № 1058

 

Про надання  дозволу  на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки по зміні цільового

призначення Чебаненко Л.О.  

            Розглянувши заяву Чебаненко Людмили Олександрівни, беручи до уваги рішення міської ради № 693 від 12.10.2017 року « Про затвердження містобудівної документації «План зонування території міста Трускавця (зонінг)», керуючись              ст. ст.12, 20, 123   Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

                                                                                                                       В  И  Р   Ш  И  Л  А:

  1. Дати дозвіл Чебаненко Людмилі Олександрівні  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,0172 га по вул. Різняка-Макомацького,28 з «будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури» на «будівництво та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури» за рахунок земель, що перебувають в користуванні на умовах оренди в Чебаненко Людмили Олександрівни на підставі договору оренди землі від 28.08.2006 року № 040644600113 (зі змінами).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою ( Наконечний Ю.О.).

                                                                                       Міський голова                                                  А.Кульчинський

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту