РІШЕННЯ № 1165 від 20 грудня 2018 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул. Мазепи Струбіцькій Л.М.

                                       УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(СОРОК ВОСЬМА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 20 грудня 2018 р.             № 1165

Про надання дозволу  на виготовлення проекту

землеустрою щодо відведення земельної ділянки

зі зміною цільового призначення по вул. МазепиСтрубіцькій Л.М.

Розглянувши заяву Струбіцької Лесі Михайлівни, беручи   до уваги рішення Трускавецької міської ради № 693 від 12.10.2017 року «План зонування території міста Трускавця (зонінг)», керуючись   ст.ст. 12, 20, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                              В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. Дати дозвіл Струбіцькій Лесі Михайлівні на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  зі зміною цільового призначення  площею 0,1645 га по вул. Мазепи  з «будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови» на « обслуговування індивідуальних гаражів» з подальшим  наданням в користування на умовах оренди за рахунок земель, що перебувають у користуванні Струбіцької Л.М.
  2. Струбіцькій Л.М. звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення документації із землеустрою у відповідності до вимог земельного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (Ю. Наконечний).

   

                                                                               Міський голова                                                         А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *