Говоримо українською

В «Університеті третього віку» для внутрішньо переміщених осіб розпочалися навчання в розмовному клубі “Говоримо українською». Навчання відбуваються в приміщенні Трускавецького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Директор терцентру Олена Пилат розповіла присутнім про соціальні послуги, які можна отримати в територіальному центрі, познайомила з викладачкою-волонтеркою Любов`ю Козлюк та комунікаторами клубу, фахівцями терцентру Світланою Абдуліною і Лідією Дідух.

Навчання відбувалися у форматі живого спілкування, де присутні знайомились між собою, ділились спогадами про пережиті моменти під час війни та враженнями від перебування в Трускавці.

Учасники з задоволенням переглянули кіноролик «Казковий Трускавець», слухали вірші про Україну у виконанні волонтерів-викладачів «Університету третього віку» Миколи Цимбала, Людмили Полянської, Ірини Палинської, а Софія Гоцуляк продекламувала власний вірш.

Запрошуємо всіх, хто бажає подолати мовний бар’єр і вільно розмовляти українською мовою до клубу «Говоримо українською».

Звертатися за адресою: м. Трускавець, вул. Стебницька, 66, тел. (03247) 5-22-05, 6-92-15.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту