РІШЕННЯ № 1167 від 20 грудня 2018 року Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0100га на вул. Івасюка або Стебницькій Яворському А.В.

                                     УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(СОРOК ВОСЬМА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 20 грудня 2018 р.             № 1167

Про відмову в наданні  дозволу

на виготовлення проекту  

відведення земельної ділянки

орієнтовною площею 0,0100га на

вул. Івасюка або Стебницькій

Яворському А.В. 

 

Розглянувши заяву Яворського Ігоря Васильовича, ветерана війни(серія Є №109178 від 19.07.2018) ,беручи   до уваги рішення Трускавецької міської ради № 233 від 21.12.2011 року «Про затвердження містобудівної документації «Коригування Генерального плану міста – курорту Трускавець», керуючись ст.123 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

       1.Відмовити Яворському Ігорю Васильовичу  в наданні дозволу на виготовлення проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0100га по вул. Івасюка або по вул. Стебницькій    для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за рахунок земель міської ради, не наданих у власність та користування в зв’язку з невідповідністю місця розташування земельних ділянок, вказаних заявником на графічних матеріалах поданих да заяви, вимогам генерального плану міста Трускавця.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою ( Наконечний Ю.О.).

  

                                                                                Міський голова                                                        А.Кульчинський

 

 

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту