РІШЕННЯ № 1168 від 20 грудня 2018 року Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСББ «Велика хата»

УКРАЇНА 

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

( СОРОК ВОСЬМА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ) 

Р І Ш Е Н Н Я

Від   20 грудня   2018 року             № 1168

 

Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСББ «Велика хата»

 

Розглянувши заяву ОСББ «Велика хата», беручи до уваги рішення Трускавецької міської ради №100 від 15.06.1999 року «Про затвердження схем поділу мікрорайонів та визначення прибудинкових територій, земель загального користування та резервних територій кадастрових зон житлової багатоповерхової забудови», керуючись   ст.ст. 12, 42, 92, 123   Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

                                                                                                                          В И Р I Ш И Л А :

  1. Відмовити ОСББ «Велика хата» в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,6378 га по вул. Стуса ,14 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку   за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи користування, враховуючи те, що згідно поданого заявником графічного матеріалу, в межі земельної ділянки , яку пропонується відвести, включено земельну ділянку, що перебуває в постійному користуванні юридичної особи, а також землі загального користування (спортивний майданчик, пішохідна доріжка, зелена зона) що не відповідає вимогам генерального плану міста .
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії Ю.Наконечний).

  

                                                                                       Міський голова                                                               А.Кульчинський

 

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту