РІШЕННЯ № 117 Від 10 березня 2016 року Про роботу ТзОВ «Інтертранстур», МПП «Вітязь» щодо надання послуг на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Трускавець

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

 

(ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ  СЬОМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО  СКЛИКАННЯ)

                                              

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від 10 березня 2016 року                        117

 

Про роботу ТзОВ «Інтертранстур»,

МПП «Вітязь» щодо надання послуг на

перевезення пасажирів на міських

автобусних маршрутах загального користу-

вання в м.Трускавець

 

            Заслухавши інформацію директора ТзОВ «Інтертранстур» І.Асафата, директора МПП «Вітязь» І.Барни  щодо надання послуг  на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в  м.Трускавець , відповідно до  ст. 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Постанови КМУ від 03.12.2008р. №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», враховуючи висновок постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту, будівництва та інженерних комунікацій, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Інформацію директорів ТзОВ «Інтертранстур» І.Асафата,  МПП «Вітязь» І.Барни щодо надання послуг на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в  м.Трускавець взяти до відома.       

            2. Роботу ТзОВ «Інтертранстур», МПП «Вітязь», щодо надання послуг на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в  м.Трускавець визнати незадовільно.

            3. Виконавчому комітету розпочати роботу по проведенню конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Трускавець.

            4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, транспорту, будівництва та інженерних комунікацій, екології (М. Мицько).

 

 

              Міський голова                                               А. Кульчинський

Залишити відповідь

Перейти до вмісту