РІШЕННЯ № 1179 від 29 грудня 2018 року Про звернення до ДАБІ України з вимогою скасувати дозвіл на будівельні роботи № ІУ 113183341693 щодо Реконструкції нежитлової будівлі під заклад громадського харчування, торгівлі та готельного комплексу по бул. Торо

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

                                                        (СОРОК ДЕВ’ЯТА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)                                              

Р І Ш Е Н Н Я

Від   29 грудня 2018   року               № 1179

        

Про звернення до ДАБІ України з вимогою скасувати дозвіл на будівельні роботи № ІУ 113183341693 щодо Реконструкції нежитлової будівлі під заклад громадського харчування, торгівлі та готельного комплексу по бул. Торосевича, 8 в м. Трускавці Львівської області; Львівська обл., м. Трускавець, вул. Торосевича, 8, Приватним підприємством “Квітка Полонини” (35722104), про звернення з заявою про забезпечення позову та позов до суду та вимоги від ДАБІ та ДАБК перевірки всіх об’єктів, що знаходяться в першій санітарній зоні

 

              З метою збереження мінеральних вод та водних ресурсів зокрема, задля захисту інтересів мешканців міста Трускавця, як курортного міста загалом, на виконання ст.19 Конституції України, п.9 пояснювальної записки до «Коригування генплану міста – курорту Трускавець», ст.ст.12, 27, 28, 31, п.8 ст.42 Закону України «Про курорти», Постанови Ради Міністрів УРСР № 548 від 09.11.1981р., керуючись ст.ст.25,26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

                                                                                                                               В И Р І Ш И Л А :

  1.  Звернутися до Державної архітектурно – будівельної інспекції України з вимогою про скасування дозволу на будівельні роботи № ІУ 113183341693 щодо Реконструкції нежитлової будівлі під заклад громадського харчування, торгівлі та готельного комплексу по бул. Торосевича, 8 в м. Трускавці Львівської області; Львівська обл., м. Трускавець, вул. Торосевича, 8, Приватним підприємством “Квітка Полонини” (35722104), а також з вимогою про проведення позапланової перевірки суб’єкта містобудування Приватне підприємство “Квітка Полонини”, перевірки всієї дозвільної документації всіх суб’єктів господарювання, які проводили будівництво, реконструкцію, введення в експлуатацію і експлуатацію в першій санітарній зоні.        
  2. Звернутися до суду з позовом про заборону здійснення будівництва в межах першої санітарної зони (зони суворого режиму) охорони курорту м. Трускавець Приватним підприємством “Квітка Полонини” та інших об’єктів, які знаходяться в першій санітарній зоні.
  3. Негайно, після прийняття даного рішення, до подання позовної заяви, звернутися до суду з заявою про забезпечення позову з вимогою заборони вчинення будь – яких дій по виконанню будівельних робіт Приватним підприємством “Квітка Полонини” щодо Реконструкції нежитлової будівлі під заклад громадського харчування, торгівлі та готельного комплексу по бул. Торосевича, 8 в м. Трускавці Львівської області; Львівська обл., м. Трускавець, вул. Торосевича, 8, Приватним підприємством “Квітка Полонини” (35722104), до вирішення справи у судовому порядку.
  4. За результатами проведених перевірок ДАБІ та ДАБК всіх об’єктів, що знаходяться в першій санітарній зоні, їх дозвільної документації на реконструкцію, будівництво, введення в експлуатацію негайно подати до суду і в якості забезпечення позову зупинити їх експлуатацію.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань депутатської діяльності, законності, етики, регламенту, місцевого самоврядування і ЗМІ та з питань землекористування, містобудування та благоустрою.

           

                                                                                            Міський голова                                                  А. Кульчинський     

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *