РІШЕННЯ № 1239 від 28 лютого 2019 року Про надання земельної ділянки в користування на умовах оренди площею 0,0021 га по вул. Річки,6б Нагурному Р.В.

                                         УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(П’ЯТДЕСЯТ ПЕРША СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 28 лютого 2019 р.             № 1239

Про надання земельної ділянки   

в користування на умовах оренди

площею 0,0021 га по вул. Річки,6б

Нагурному Р.В.  

  

 

Розглянувши заяву Нагурного Ростислава Володимировича, Витяг з Держав-   ного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 25.04.2018 року № 122011862, керуючись ст.ст. 12,93,120,124 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                      В  И  Р  I  Ш  И  Л  А :

  1. Надати Нагурному Ростиславу Володимировичу у користування на умовах оренди земельну ділянку площею 0,0021 га по вул. Річки,6б (кадастровий номер земельної ділянки – 4611500000:01:013:0043) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, терміном на 1 рік за рахунок земель, яка перебувала в користуванні на умовах оренди Пристай І.І.
  1. Нагурному Р.В.використовувати надану  земельну ділянку за  цільовим призначенням допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельній ділянці (організації, якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї), дотримуватися вимог Земельного кодексу України.
  2. Контроль за сплатою орендної плати покласти на відділ землекористування міської ради та  Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ.
  1. Нагурному Р.В. зареєструвати  право оренди  землі в державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. 
  1. Контроль за виконанням   цього рішення   покласти на постійну  комісію з питань   землекористування, містобудування   та благоустрою (Ю. Наконечний).    

 

                                                                                     Міський голова                                                        А.Кульчинський

Залишити відповідь

Перейти до вмісту