Бібліотекарі теж рекламують Трускавець

Промоція курорту – це святе діло, до якого має долучатися кожен трускавчанин. Над тим, щоб про Трускавець знали в Україні та світі, і щоб сюди хотіли їхати на відпочинок та оздоровлення, працюють і міська влада, і санаторно-курортні комплекси, і туристичні компанії, і журналісти. Акцію з популяризації Трускавця з нагоди Дня міста провели і бібліотеки.

На чудовій локації «Під грибками» біля центрального бювету, де колись постійно лунав спів відпочивальників, проходили майстеркласи, вікторини, розповіді про курорт та його історію. А ще лунали патріотичні пісні у виконанні ансамблю сопілкарів «Дударик» під керівництвом Лесі Цісінської (бібліотека для дітей). В УРБАН-бібліотеці працюють не просто бібліотекарі, а талановиті художниці та майстрині, тож вони (Івеліна Грицило та Ірина Карп`як) провели декілька майстеркласів для діток. Натомість бібліотекарі з центральної міської бібліотеки Віра Заяць та Ореста Касперська підготували цікаву вікторину «Чи добре Ви знаєте Трускавець?», а господині напекли смаколиків. Кожна з бібліотекарок долучилася до того, щоб захід був дійсно цікавим, а атмосфера бібліотечного простору комфортна та приязна. Всі виручені кошти за солодощі, картини, браслети та інші вироби ручної роботи йдуть на потреби ЗСУ.

Бібліотекарям у організації бібліотечного простору до Дня міста допомогли їхні друзі. Зокрема, пані Олена, поетеса із Запоріжжя, зачарувала присутніх своєю патріотичною поезією. А панове Микола Іваник та Ігор Ліщинський, краєзнавці та автори книг, розповіли про те, чим унікальний є наш курорт та про різні цікавинки з його минувшини.

Перейти до вмісту