РІШЕННЯ № 1241 від 28 лютого 2019 року Про надання земельної ділянки в користування на умовах оренди, площею 0,0172 га по вул. Різняка-Макомацького,28 Чебаненко Л.О.

     УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

ЯТДЕСЯТ ПЕРША СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 28 лютого 2019р.             № 1241

Про надання земельної ділянки в користування    

на умовах оренди, площею 0,0172 га

по вул. Різняка-Макомацького,28                                              

   Чебаненко Л.О.

Розглянувши заяву Чебаненко Людмили Олександрівни, керуючись ст.ст. 12,93,124 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі»,             п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                     В  И  Р  Ш  И  Л  А :

  1. Надати Чебаненко Людмилі Олександрівні у користування на умовах оренди земельну ділянку (кадастровий номер-4611500000:01:014:0073) площею 0,0172 га по вул. Різняка-Макомацького,28 для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, терміном на 5 років за рахунок земель, що були в користуванні Чебаненко Л.О.     
  2. Чебаненко Л.О. використовувати надану  земельну ділянку за цільовим призначенням, допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельній ділянці (організації, якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї), дотримуватися вимог Земельного кодексу України.
  1. Контроль за сплатою орендної плати покласти на відділ землекористування міської ради та  Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ.
  2. Чебаненко Л.О. зареєструвати право оренди землі в державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. 
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою.    

          

                                                                                           Міський  голова                                                 А.Кульчинський    

Залишити відповідь

Перейти до вмісту