Відбулося засідання наглядової ради водоканалу

Сьогодні, 15 серпня, в Народному домі Трускавця відбулося чергове засідання наглядової ради ТзОВ «Трускавецький водоканал». Провів засідання голова наглядової ради Володимир Бервецький.

Участь в засіданні взяли 4 з 6 членів наглядової ради: 2 представників від міського голови (Володимир Бервецький, Олег Карпин), 1 представник від депутатського корпусу (Богдан Габшій), 1 представник від громадськості (Петро Іванишин). Також були присутні депутати Галина Клепач, Марія Настьошин, Мар`яна Губицька, начальниця управління комунальної власності ТМР Ольга Сегер, керівництво ТзОВ «Трускавецький водоканал» та КП «Трускавецьвода» (Роман Бучкович, Ігор Яковина, Руслана Кісак).

Найперше наглядова рада розглянула чисто технічне питання затвердження статуту ТОВ «Трускавецький водоканал» в новій редакції. Статутний фонд підприємства збільшується з 13 млн. 765 тис. грн. до 14 млн. 979 тис. грн. за рахунок вкладень міста, а саме закупівлі в 2022 році за кошти міського бюджету матеріалів для заміни водогонів на вулицях Лесі Українки та Василя Стефаника.

Наступним кроком став розгляд виконання керівництвом водоканалу доручень наглядової ради. Серед них – аналіз втрат води, встановлення приладів обліку для найбільших споживачів (санаторії, готелі), формування стратегії розвитку підприємства та інші. Про виконання доручення доповідав Роман Бучкович. Члени наглядової ради вирішили, що доручення виконані не були, тож дали тижневий термін на встановлення чітких дедлайнів реалізації тих пунктів, які наглядова рада зобов’язала зробити ще в минулому році.

Найдовше часу зайняв звіт директора ТОВ «Трускавецький водоканал» Романа Бучковича про стан справ на підприємстві і роботу за 7 місяців 2023 року. Звіт стосувався різноманітних аспектів діяльності підприємства: роботи з боржниками, запобігання втратам води, зменшення заборгованості підприємства, роботи в складних умовах воєнного часу, коли частина працівників призвана до війська, вирішення стратегічних та поточних проблем тощо.

Роман Бучкович проанонсував закупівлю 190 тонн цеоліту (спеціальна суміш для очистки та пом’якшення води)  на суму 864 тис. грн., що має покращити якість води для споживачів. Це буде зроблено за кошти підприємства, зокрема і за рахунок тих 225 тис. грн., які водоканал зекономив на торгах в системі «Прозорро».

Наглядова рада не прийняла жодного рішення щодо звіту очільника водоканалу, оскільки зробила перерву до наступного засідання.

Доречно буде відмітити, що наглядова рада ТОВ «Трускавецький водоканал» була створена в 2021 році. Її незмінним керівником є Володимир Бервецький. В 2021 р. було проведено 7 засідань НР, а от в 2022 – лише одне, 7 лютого, напередодні повномасштабної війни. Завершилося воно тим, що двоє членів НР від громадськості заявили усно, що складають з себе повноваження членів НР. І от півтора року наглядова рада взагалі не збиралася на свої засідання, а проблеми лише накопичувалися. Тож голова НР Володимир Бервецький поставив логічне запитання щодо доцільності існування НР та заявив, що має намір прозвітуватися у жовтні. Також він заговорив про можливий розпуск НР. Але здійснити розпуск НР може лише сесія міської ради, котра і затверджувала склад наглядової ради.

Перейти до вмісту