РІШЕННЯ № 1298 від 16 травня 2019 року Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул.Стебницькій в м. Трускавці та продаж земельної ділянки на земельних торгах.

                           УКРАЇНА                                  

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

 

(П’ЯТДЕСЯТ П’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 16 травня 2019 року               № 1298

                 

Про затвердження експертної грошової

оцінки земельної ділянки по вул.Стебницькій

в м. Трускавці   та продаж земельної ділянки

на земельних торгах.

Розглянувши  звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки,  що знаходиться по вул. Стебницькій в  м. Трускавець,  від 14 березня 2019 року, керуючись главою 21 Земельного кодексу України, п. 34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Погодити звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки (кадастро- вий номер – 4611500000:07:004:0024)  площею 0,0500 га по вул. Стебницькій у          м. Трускавець для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій ( обслуговування газозаправного пункту).

         1.1.  Затвердити стартову ціну продажу у власність земельної ділянки площею 0,0500 га  на вул.Стебницькій в розмірі  255 410 грн. ( двісті п’ятдесят п’ять тисяч чотириста десять грн.)   510,82 грн/м.кв.) на підставі експертної грошової оцінки від 14.03.2019 року.

         1.2. Доручити міському голові  Кульчинському А.Б. укласти договір з виконавцем робіт на проведенню земельних торгів та договір  купівлі –продажу земельної ділянки з переможцем  земельних торгів.

         1.3. Розмір реєстраційного внеску визначається виконавцем і не може перевищувати 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на дату публікації оголошення про проведення земельних торгів.

         1.4. Розмір гарантійного внеску за лотом становить 5 відсотків стартової ціни продажу земельної ділянки.

         1.5.   Встановити значення  кроку торгів  з подальшим  послідовним  збільшенням ціни у розмірі 1% стартової ціни земельної ділянки.

  1.  Згідно вимог п.1.ст. 137 Земельного кодексу України  земельні торги провести не раніше 30-ти днів та не пізніше 90 днів  після оприлюднення оголошення про земельні торги
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії Ю.Наконечний).

     

                                                                                  Міський   голова                                                       А.Кульчинський

Залишити відповідь

Перейти до вмісту