РІШЕННЯ № 1322 від 16 травня 2019 року Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Пірянику М.С. по вул.Різняка- Макомацького

                                      УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(П’ЯТДЕСЯТ П’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від   16 травня 2019 року             № 1322

Про надання дозволу на виготовлення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) Пірянику М.С. по вул.Різняка-

Макомацького

Розглянувши заяву Піряника Миколи Степановича , договір купівлі –продажу об’єкта незавершеного будівництва від 14.08.2008р. ,керуючись   ст.ст. 12, 122, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                 В  И  Р  Ш  И  Л  А:

  1. Дати дозвіл Пірянику Миколі Степановичу  на виготовлення   технічної документації   із   землеустрою   щодо   встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  площею 0,0086 га по вул. Різняка – Макомацького для будівництва і обслуговування магазину з офісними приміщеннями з подальшим  наданням у користування на умовах оренди , за рахунок земель що перебували в користуванні   на умовах оренди Кропивницького О.П.
  2. Пірянику М.С. звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення документації із землеустрою, у відповідності до вимог земельного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (Ю. Наконечний).

  

                                                                           Міський голова                                                                              А.Кульчинський

Залишити відповідь

Перейти до вмісту