Сьогодні, 16 травня, в Трускавецькій міській центральній бібліотеці відзначили Свято Матері. Захід організувала Трускавецька міська організація осіб з інвалідністю (керівниця Надія Заблоцька).

Розпочали свято хвилиною мовчання. Так присутні вшанували всіх полеглих Героїв України, котрі віддали своє життя за наші спокійні дні і ночі, за те, що всі ми маємо змогу зустрічатися й проводити такі свята.

Свято Матері продовжилося танцями, котрі виконували діти Трускавецької школи мистецтв імені Романа Савицького під керівництвом Галини Загайло.

Вірші про маму та Україну декламували Любов Куршакова, Мирослава та Анна Мотики, Галина Бурмус, Наталія Галелюк, Ярослав Богоніс, Павло Ткачик, Анна Губич, Юлія Олексин та інші активні члени організації.

Справжньою окрасою свята став виступ ансамблю «Калинонька», котрий об`єднує осіб з інвалідністю. З музичним супроводом Сергія Фендака пісні лилися щиро та задушевно, і «Калиноньці» підспівували всі присутні. Звісно ж, не обійшлося без таких пісень як «Летіла зозуля», «Посіяла людям літа свої, літечка житом» та «Рідна мати моя, ти ночей не доспала», котрі оспівують Матір і материнство.

Хорошого настрою додали загадки від бібліотекарки Трускавецької МЦБС Віри Заяць. Переможці конкурсу, котрі розгадали найбільше загадок, отримають в подарунок від керівника готелю «Трускавець 365» Сергія Чурбанова екскурсію.

Свято Матері проходило за щедрим столом, на якому поміж розкішних букетів свіжого бузку стояли солодощі та напої, вареники, пельмені та різні види піци. Таке свято стало можливим завдяки міській владі Трускавця, котру на урочистостях представляли міський голова Андрій Кульчинський та секретар міської ради Наталія Пономаренко, а також завдяки меценатам: БФ «Карітас Трускавець», який представляла Наталія Івасівка, ресторан «Еники-беники» (Оксана Ільчук), ресторан «Дольче Віта Трускавець» (Валентин Самойлов, Ольга Савченко), ресторан «Вавилон» (Євген Стецишин), суші-бар «Трускавець – Доставка преміум суші» (вул Бориславська, 14 А). Щира подяка всім благодійникам!

Матері, котрі входять до Трускавецької організації осіб з інвалідністю, отримали щедрі подарунки від польських друзів-побратимів Трускавця. Продуктові набори стануть неабиякою підмогою господиням-мамам.

У темні часи видно світлих людей, тож Трускавецька організація осіб з інвалідністю та голова ТООІ Надія Заблоцька виносять щиру подяку і міській владі, і всім благодійникам за те, що незважаючи на складнощі воєнної доби підтримують людей з інвалідністю. Президія Ради ГО «Трускавецька організація осіб з інвалідністю» прийняла рішення нагородити грамотами представників міської влади за співпрацю та суттєву підтримку людей з інвалідністю. Грамоти отримали міський голова Андрій Кульчинський, секретар міської ради Наталія Пономаренко, начальниця управління праці та соціального захисту населення ТМР Віра Ільницька.

Фоторепортаж можна переглянути тут.

Перейти до вмісту