УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(десята сесія СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГОСКЛИКАННЯ)

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

 

Від  14 квітня  2016 року                      № 136

Про виконання Про­грами соціально-економічного
та культур­ного розвитку міста Трускавця за 2015 рік
та затвердження Програми соціально-економічного
та культурного розвитку міста Трускавця на 2016 рік
 

Відповідно до статті 143 Конституції України, п.22 статті 26 Закону України «Про місце­ве самоврядування в Україні», розпорядження міського голови від 04 грудня 2015 року № 458-р «Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Трускавця за 2015 рік та формування проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку мі­ста Трускавця на 2016 рік», з метою управління соціально-економічними процесами на терито­рії міста, виконання будівництва та реконструкції об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення, заходів з енергозбереження, враховуючи пропозиції виконавчих органів міської ради та висновки постійної комісії з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва, комунальної власності і майна, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Інформацію про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Трускавця за 2015 рік взяти до відома (додаток №1).
  2. Затвердити Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста Труска­вця на 2016 рік (додаток №2).
  3. Координацію роботи щодо виконання напрямів Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Трускавця на 2016 рік покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.
  4. Фінансовому управлінню (п. М.Федоричак) забезпечити фінансування заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Трускавця на 2016 рік в межах затверджених асигнувань.
  5. Начальникам управлінь, завідувачам відділів міської ради інформувати міського голову та постійні комісії міської ради про стан виконання Програми за підсумками року.
  6. Відділу планування та інвестицій управління розвитку міста (п.М.Заверюха) узагальнити подану інформацію та доповісти про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Трускавця на 2016 рік за підсумками року.  
  7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради.

 

 

Міський голова                                                               А. Кульчинський

 

поіменне голосування

 

Додаок №1до РІШЕННЯ № 136 Від 14 квітня 2016 року Про виконання Про¬грами соціально-економічного та культур¬ного розвитку міста Трускавця за 2015 рік та затвердження Програми соціально-економічного  та культурного розвитку міста Трускавця на 2016 рік

 

Додаток №2до РІШЕННЯ № 136 Від 14 квітня 2016 року Про виконання Про¬грами соціально-економічного та культур¬ного розвитку міста Трускавця за 2015 рік та затвердження Програми соціально-економічного  та культурного розвитку міста Трускавця на 2016 рік

 

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту