РІШЕННЯ № 1360 від 16 травня 2019 року Про надання земельної ділянки площею 0,2139га на бульварі Торосевича у користування на умовах оренди ТзОВ «Трускавецькі лікувальні води»

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

 

(П’ЯТДЕСЯТ П’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ )

Р І Ш Е Н Н Я

Від   16   травня 2019   року                   № 1360

 

Про надання земельної ділянки

площею 0,2139га на бульварі Торосевича

у користування на умовах оренди

ТзОВ «Трускавецькі лікувальні води»

Розглянувши заяву ТзОВ «Трускавецькі лікувальні води», беручи до уваги Спеціальний дозвіл на користування надрами, наданий на підставі наказу від 22.12.2018 року №510 Державної служби геології та надр України, керуючись ст.ст. 12, 93, 123,134 Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

                                                                                                                       В И Р I Ш И Л А:

 

  1. Надати товариству з обмеженою відповідальністю «Трускавецькі лікувальні води» у користування на умовах оренди земельну ділянку (кадастровий номер 4611500000:10:004:0003) площею 0,2239 га на бульварі Торосевича для цілей підрозділів 06.01-06.03 та для збереження і використання земель природно-заповідного фонду (обслуговування станції приготування мінеральної води), категорія земель – землі оздоровчого призначення, терміном на один рік за рахунок земель, що перебували в користуванні ПАТ «Трускавецькурорт».
  2. ТзОВ «Трускавецькі лікувальні води» надану земельну ділянку   використовувати за цiльовим призначенням; допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельних ділянках (організації, якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї); дотримуватися вимог Земельного кодексу України.
  3. ТзОВ «Трускавецькі лікувальні води» зареєструвати право оренди в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (Наконечний Ю.О.).

  

           

                                                                                    Міський голова                                                       А.Кульчинський

Залишити відповідь

Перейти до вмісту