РІШЕННЯ № 142 Від 14 квітня 2016 року Про надання дозволу на виготовлення документацій із землеустрою Малому приватному НВКП Фірма «Плеяда»

 

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ДЕСЯТА СЕСІЯ  СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Від 14 квітня  2016 року               №  142

 

Про надання дозволу на виготовлення
документацій із землеустрою Малому 
приватному НВКП Фірма «Плеяда»

           

      

            Розглянувши заяву Малого приватного наукового виробничо – комерційного підприємства – фірма «Плеяда», Свідоцтво про право власності на нерухоме майно від 14.12.2015р. керуючись ст.ст.12, 120, 123 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

 

      1. Відкласти і повернути на розгляд постійної комісії з питання землекористування, містобудування та благоустрою питання щодо надання дозволу Малому приватному науковому виробничо-комерційному підприємству – фірма «Плеяда» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,0419 га по вул.Шевченка,1а в м.Трускавець для обслуговування нежитлової будівлі (будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування) з подальшим наданням у користування на умовах оренди за рахунок земель міської ради .

2. Юридичній особі, якій надано дозвіл на виготовлення документації із землеустрою, звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення проекту відведення земельної ділянки у відповідності до вимог земельного законодавства.

    3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

  

Міський голова                                                           А.Кульчинський

 

поіменне голосування

Залишити відповідь

Перейти до вмісту