Спортивний тиждень по-трускавецьки

У Трускавецькому дитячо-юнацькому спортивному клубі «Спортовець» День фізичної культури і спорту України, в рамках Олімпійського тижня, традиційно відзначається участю вихованців закладу у різноманітних спортивно-масових заходах.

7-9 вересня у Львові проводився чемпіонат Львівської області з боксу. У змаганнях взяли участь більше 100 учасників. Вихованка відділення боксу Марія Курман виборола першість і в третє стала чемпіонкою Львівщини (тренер ДЮСК Анатолій Гнатків).

 8 вересня у м. Дрогобич на відкритому юнацькому турнірі з вільної боротьби з нагоди Дня міста Дрогобича та Дня фізичної культури та спорту семеро вихованців відділення вільної боротьби вибороли призові місця: Савка Денис, Лисейко Едуард, Стуканець Софія, Мошенський Доброслав, Бурдугуз Вадим, Лудін Андріан, Кривень Олександр (тренер ДЮСК Семен Гардій). У змаганнях взяли участь 43 учасники: 33 юнаки і 10 дівчат віком від 10 до 17 років з 7 команд Львівщини.

9-10 вересня у Львові вихованці ДЮСК «Спортовець» змагались на відкритому кубку Львова з плавання. Всього брали участь 25 команд з Рівного, Ужгорода, Тернополя, Білої Церкви, Чернівців, Снятина, та Львівщини. Вихованці відділення плавання Стефанишин Поліна та Янів Діана вибороли бронзові медалі та призові місця (тренер ДЮСК Андрій Жгута).

9 вересня у Трускавці понад 150 вихованців дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» взяли участь у міському легкоатлетичному пробігу до Дня фізичної культури і спорту України, на підтримку Збройних Сил України.

Щира подяка всім, хто захищає Україну, за можливість жити на рідній землі!

Перейти до вмісту