РІШЕННЯ № 1492 від 19 вересня 2019 року Про затвердження протоколу засідання комісії з вирішення земельних спорів №3 від 23.08.2019р.

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ШІСТДЕСЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 19 вересня 2019 р.                             № 1492

 

Про затвердження протоколу

засідання комісії з вирішення

земельних спорів №3 від 23.08.2019р.

      

           Розглянувши Протокол засідання комісії з вирішення земельних спорів №3 від   23.08. 2019р. з додатками, керуючись ст.ст. 158 -161  Земельного кодексу України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,    міська рада 

 

                                                                                                                           В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

         1.Затвердити протокол засідання комісії з вирішення земельних спорів №3 від 23.08.2019 року згідно додатку.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з  питань землекористування, містобудування та благоустрою (Наконечний Ю.О.).

            

                                                                                      Міський голова                                                           А.Кульчинський

                                                                                                                    Додаток

до рішення міської ради

                                                                                                                      №1492 від 19.09.2019р.

 

ПРОТОКОЛ № 3

засідання комісії з вирішення земельних спорів

23.08.2019 рік                                             Зал засідань Трускавецької міської ради

 

Підстава: рішення сесії Трускавецької міської ради № 110 від 03.03.2016 року               «Про затвердження складу комісії з вирішення земельних спорів», заява ФОП Романюка Б.І. .

Комісія в складі: голова комісії – секретар міської ради Пономаренко Наталії Анатоліївна,

члени комісії: Плахтій Оксана Петрівна – начальник управління містобудування, архітектури та землекористування, Кушнір З.В.-начальник відділу архітектури та містобудування, Пуцило Уляна Михайлівна – головний спеціаліст міжрайонного управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі головного управління Держгеокадастру у Львівській області ,   Стародуб Анатолій Георгійович – депутат міської ради, Цехмейстер Руслан Констянтинович – депутат міської ради, Наконечний Юрій Осипович – депутат міської ради.

Прибули на комісію запрошені:   Кіндракевич Валентина Володимирівна.

Порядок денний: розгляд погодження меж земельної ділянки, яка формується   для продажу на земельних торгах по вул. Мазепи з власником сусідньої земельної ділянки по вул.. Мазепи,40/1

Слухали:

Секретар комісії Плахтій О.П запропонувала членам комісії розглянути матеріали щодо відповідності межі земельної ділянки яка відводиться громаді міста Трускавця в особі Трускавецької міської ради для продажу на земельних торгах до межі сусідньої земельної ділянки   по вул. Мазепи,40/1 яка перебуває у власності Кіндракевич В.В.

            Членів комісії ознайомлено з матеріалами з даного питання:

  • Акт прийомки передачі межових знаків на зберігання земельної ділянки що

відводиться громаді міста Трускавця в особі Трускавецької міської ради по вул. Мазепи для продажу на земельних торгах

  • План земельної ділянки , що відводиться громаді міста Трускавця в особі

Трускавецької міської ради для продажу права оренди на земельних торгах.

Копія документа ,що посвідчує право власності на земельну ділянку по вул. Мазепи,40/1 Кіндракевич Валентини Володимирівни.

Виступали: власник сусідньої земельної ділянки Кіндракевич Валентина Володимирівна, яка зазначила , що межа земельної ділянки , яка перебуває у її власності проектом відведення земельної ділянки яка пропонується для продажу на земельних торгах не порушена, та пояснила, що відмова в підписанні Акту прийомки передачі межових знаків на зберігання земельної ділянки полягає в тому , що Вона проти ведення будівництва на цій земельній ділянці так як це призведе до порушення норм забудови.

Розглянувши подані матеріали комісією встановлено наступне:

Межа від точки «В» до точки «Г» та від точки «Г» до точки «Д» згідно схеми розташування кутів повороту межі земельної ділянки (межових знаків) відносно об’єктів і контурів місцевості) по земельній ділянці , що відводиться громаді міста Трускавця в особі Трускавецької міської ради проходить по межі земельної ділянки що перебуває у власності Кіндракевич В.В. по вул. Мазепи,40/1 згідно документа що посвідчує її право власності на земельну ділянку . Межа між цими двома ділянками не порушена.

  • Земельний спір в частині погодження межі між земельною ділянкою площею по вул.Мазепи,40/1, яка перебуває у власності Кіндракевич Валентини Володимирівни та земельною ділянкою   вул. Мазепи   , що відводиться громаді м. Трускавця в особі Трускавецької міської ради для продажу на земельних торгах –   відсутній.

Голова комісії Пономаренко Н.А.   запропонувала:

– Враховуючи те, що земельний спір в частині погодження межі між земельною ділянкою площею по вул.Мазепи,40/1, яка перебуває у власності Кіндракевич Валентини Володимирівни та земельною ділянкою   вул. Мазепи   , що відводиться громаді м. Трускавця в особі Трускавецької міської ради для продажу на земельних торгах   відсутній, погодити межу   «В» до точки «Г» та від точки «Г» до точки «Д» згідно схеми прив’язки до об’єктів і контурів місцевості що додається до Акту прийомки передачі межових знаків на зберігання громаді м. Трускавець в особі Трускавецької міської ради для продажу на земельних торгах.

За результатами розгляду цього питання , беручи до уваги пропозицію голови комісії,   коміся   ВИРІШИЛА :

  • 1. Земельний спір при погодженні межі між земельною ділянкою   по вул.Мазепи,40/1, яка перебуває у власності Кіндракевич Валентини Володимирівни та земельною ділянкою   вул. Мазепи   , що відводиться громаді м. Трускавця в особі Трускавецької міської ради для продажу на земельних торгах   відсутній.
  • Погодити межу між земельними ділянками що перебуває у власності Кіндракевич В.В. по вул.. Мазепи,40/1 та земельною ділянкою ,що відводиться громаді м.Трускавця в особі Трускавецької міської ради по вул. Мазепи в від точки «В» до точки «Г» та від точки «Г» до точки «Д» згідно схеми прив’язки до об’єктів і контурів місцевості що додається до Акту прийомки передачі межових знаків на зберігання Трускавецькій міській раді.

Голосували –   7   «за»

                       –   0 «проти» .

Голова комісії                                                                 Н.Пономаренко

Секретар комісії                                                              О.Плахтій

                                                                                   Секретар міської ради                                              Н.Пономаренко

Залишити відповідь

Перейти до вмісту