РІШЕННЯ № 1511 від 17 жовтня 2019 року Про включення земельної ділянки в перелік для продажу права власності на земельних торгах (аукціоні) по вул. Роксолани

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ШІСТДЕСЯТ ТРЕТЯ СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 17 жовтня 2019 р.                       № 1511

Про включення земельної ділянки в перелік для продажу права власності на земельних торгах (аукціоні) по вул. Роксолани

Розглянувши заяву лубенського О.В.,керуючись   п.34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, вимогами п.5.ст.135, п.5 ст.136 Земельного кодексу України, якими передбачено, що фінансування підготовки лотів до продажу земельних ділянок державної, комунальної, приватної власності та прав на них на земельних торгах у формі аукціону, організація і проведення земельних торгів може здійснюватися за рахунок коштів виконавця земельних торгів на підставі договору про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону між організатором земельних торгів та виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота, міська рада  

                                                                                                                       В И Р І Ш И Л А :

1.Включити до переліку земельних ділянок для підготовки лотів з продажу на земельних торгах у формі аукціону земельну ділянку орієнтовною площею 0,1400 га, що розташована за адресою: Львівська область, м. Трускавець, вул. Роксолани (в межах населеного пункту).

            2.Надати дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки зазначеної в п.1. цього рішення, для продажу на земельних торгах у формі аукціону, для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування ,  за рахунок земель   Трускавецької міської ради не наданих у власність та користування.

          3.Відповідно до п.5.ст.135, п.5 ст.136 ЗКУ фінансування підготовки лоту до продажу на земельних торгах та проведення земельних торгів здійснити без використання бюджетних коштів, за рахунок коштів виконавця земельних торгів, на підставі договору про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону між Організатором торгів та Виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат Виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота.

  1. Доручити    міському    голові     укласти    Договір   із спеціалізованою організацією – Виконавцем земельних торгів про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону.

           5.Виконавчому комітету забезпечити подання на затвердження сесією  міської ради, погодженої в установленому порядку відповідної документації.

  1.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою ( Наконечний Ю.О.).

 

                                                                                      Міський  голова                                                А.Кульчинський

Залишити відповідь

Перейти до вмісту