РІШЕННЯ № 153 Від 21 квітня 2016 року Про поновлення договору оренди землі Ясеницькій О.М.

 

УКРАЇНА

 

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

 

(ДЕСЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Від 21 квітня 2016   року                         153

 

Про поновлення договору оренди землі

Ясеницькій О.М.

 

     Розглянувши заяву  Ясеницької Орислави Миколаївни,  керуючись ст. 33 Закону України “Про оренду землі”,   ст.ст.12, 93  Земельного кодексу  України , п. 34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”,   міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

               

1.Поновити Ясеницькій Ориславі Миколаївні договір оренди землі, кадастровий номер 4611500000:09:001:0081, площею 0,0329 га  по вул.

Стебницька, 10а для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови ( для будівництва та обслуговування кафе-магазину з відпочинковими кімнатами), терміном  на 1рік.

2. Фізичній  особі використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням, допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту iнженерних мереж загального призначення при наявностi таких на земельній ділянці (органiзацiї, якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повну рекультивацiю територiї). Дотримуватися вимог Земельного кодексу України.

               3.Контроль за сплатою орендної плати покласти на відділ землекористування  міської ради  та  Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ.

            4. Фізичній  особі зареєструвати право оренди в Державному реєстрі  речових прав на нерухоме майно.

            5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію  з питань землекористування ,містобудування та землекористування (голова комісії А.Стародуб).

 

         

Міський  голова                                             А.Кульчинський

 

поіменне голосування

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту