РІШЕННЯ № 154 Від 21 квітня 2016 року Про розірвання договору оренди землі з ТзОВ «Пансіонат «Алексік» та надання земельної ділянки в користування на умовах оренди Чебаненку О.І та Михаць С.І.

 

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

 

( ДЕСЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО   ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ )

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Від   21 квітня 2016   року                    154

 

Про розірвання  договору оренди землі з

ТзОВ «Пансіонат «Алексік»  та надання

земельної ділянки в користування на умовах

оренди Чебаненку О.І та Михаць С.І.

 

Розглянувши заяву  ТзОВ «Пансіонат «Алексік» та заяву Михаць С.І., договір купівлі – продажу нежитлової будівлі від 10.11.2014року,керуючись ст. 12, п.1 ст.ст.120,123, Земельного кодексу України, ст.31 Закону України “Про оренду землі”, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні,  міська рада

 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

 

1. Розірвати за згодою сторін договір оренди землі з Товариством з обмеженою відповідальністю «Пансіонат «Алексік», площею 0.0750 га по вул. Мазепи, 1а в м. Трускавці, кадастровий номер 4611500000:05:001:0008,  наданої для обслуговування нежитлової будівлі (господарський блок),  в зв’язку з відчуженням   нежитлової будівлі,  що  розташована  на  орендованій земельній ділянці.

2. Надати у користування на умовах оренди  терміном на 10 років  Чебаненку Олександру Івановичу та Михаць Сергію Ігоровичу земельну ділянку (кадастровий номер – 4611500000:05:001:0008) площею 0.0750 га   вул. Мазепи 1а в м. Трускавець, для обслуговування нежитлової будівлі  ( господарський блок), за рахунок земель, що перебували в користуванні  на умовах оренди в Товариства з обмеженою відповідальністю  «Пансіонат «Алексік», категорія земель – землі житлової та громадської забудови.. 

3. Фізичним особам, яким  передано земельну ділянку згідно цього рішення, використовувати її за цiльовим призначенням; допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельних ділянках (організації , якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї); дотримуватися вимог Земельного кодексу України.

4. Фізичним особам, яким  передано земельну ділянку згідно цього рішення, заборонено споруджувати об’єкти в межах червоних ліній вулиць.

5. Фізичним особам, яким надано земельну ділянку, зареєструвати право оренди в державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

6. Юридичній особі укласти з орендодавцем договір про розірвання договору оренди землі.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

   

        Міський голова                                                       А.Кульчинський

 

поіменне голосування

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту