РІШЕННЯ № 155 Від 21 квітня 2016 року Про розірвання договору оренди землі з Слободян Т.І та надання земельної ділянки в користування на умовах оренди Слободян В.М.

 

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

 

(ДЕСЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО   ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Від 21 квітня 2016   року                    155

 

Про розірвання  договору оренди землі

з Слободян Т.І  та надання земельної

ділянки в користування на умовах

оренди Слободян В.М.

 

Розглянувши заяви Слободян  Тетяни Ігорівни та Слободян Віталія Михайловича, договір дарування нежитлової будівлі від 09.12.2015р. та витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності 349476853 , керуючись ст. 12, п.1 ст.ст.120,123, Земельного кодексу України, ст.31 Закону України “Про оренду землі”, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні,  міська рада

 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

 

1. Розірвати за згодою сторін договір оренди землі з Слободян Тетяною Ігорівною,   площею 0.0256га по вул. Мазепи, 40  в м. Трускавці, кадастровий номер 4611500000:06:003:0030,  наданої для будівництва обслуговування магазину,  в зв’язку  з відчуженням будівлі, яка   розташована  на  орендованій земельній ділянці.

2.  Надати у користування на умовах оренди  терміном на 5 років  Слободян Віталію Михайловичу    земельну ділянку  (кадастровий номер –  4611500000:06:003:0030)  площею 0.0256 га    вул. Мазепи 40  в м. Трускавець,  для будівництва та обслуговування магазину за рахунок земель, що перебували в користуванні  на умовах оренди в Слободян Тетяни Ігорівни, категорія земель – землі житлової та громадської забудови.

3. Фізичній особі, якій  передано земельну ділянку згідно цього рішення, використовувати її за цiльовим призначенням; допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельних ділянках (організації , якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї); дотримуватися вимог Земельного кодексу України.

4. Фізичній особі, якій  передано земельну ділянку згідно цього рішення, заборонено споруджувати об’єкти в межах червоних ліній вулиць.

5. Фізичній особі, якій надано земельну ділянку, зареєструвати право оренди в державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

6. Слободян Тетяні Ігорівні укласти з орендодавцем договір про розірвання договору оренди землі.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

   

        Міський голова                                                       А.Кульчинський

 

поіменне голосування

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту