Стартувала концертна програма до Дня Незалежності України

У Трускавці розпочалися урочистості з нагоди Дня Незалежності України. Через повітряну тривогу – з годинним запізненням, о 16.30.

Старт концертній програмі дали виступи організаторів, лауреатів та учасників Конкурсу україно-азербайджанської пісні, який проходив за підтримки Ради азербайджанців України та Об`єднаного Конгресу азербайджанців у Львівській області. До речі, Азербайджан та азербайджанці підтримали Україну з перших днів війни – спорядженням, зброєю, гуманітарними вантажами, спецприладами для розмінування території. Трускавець в час роботи Гуманітарного штабу теж отримував гуманітарну допомогу, тож в знак вдячності представників вищезгаданих організацій нагороджено подяками міського голови Андрія Кульчинського.

Концерт триває, на площу Незалежності підтягується щораз більше людей.

О 18.00 розпочнеться офіційна церемонія з привітанням міського голови, нагородженням волонтерів та стипендіатів, після чого свою творчість глядачам і слухачам даруватиме Галицький академічний камерний хор.

В 19.00 концертну програму продовжать гурт “Очеретяний кіт” та музичний колектив стародавньої музики з м.Києва “Хорея Козацька”.

Запрошуємо до спільного відзначення Дня Незалежності України!

Перейти до вмісту