РІШЕННЯ № 263 Від 06 вересня 2016 року Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки для продажу на земельних торгах (аукціоні) .

 

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Від 06 вересня 2016 року                       № 263

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки для продажу на земельних торгах (аукціоні) .


 

           Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, керуючись ст.12,123 та главою 21 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р Ш И Л А :

 

1.Затвердити Трускавецькій міській раді проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки,  (кадастровий номер – 4611500000:09:010:0064) площею0,1330 гапо вул. Данилишиних під будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд,    для продажу  у власність на земельних торгах (аукціоні).

          2. Трускавецькій міській раді замовити роботи по проведенню експертної грошової оцінки для продажу земельної  ділянки на земельних торгах (аукціоні):

      вул. Данилишиних площею 0,1330 га для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою(А.Стародуб). 

             

Міський голова                                                    А.Кульчинський      

 

поіменне голосування

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *