РІШЕННЯ № 324 від 20 жовтня 2016 року Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Конц О.В.

                                                                                                               УКРАЇНА                                   

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(СІМНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від 20 жовтня 2016  року               № 324

                 

Про відмову в наданні дозволу

на виготовлення  проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

Конц О.В. 

       

        Розглянувши заяву фізичної особи Конц Олени Валеріївни, керуючись  ст.ст.12, 134 Земельного кодексу України, п.3 ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самовря-дування в Україні”,   міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

       1. Відмовити Конц Олені Валеріївні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0329 га по вул. Мазепи, для встановлення електричної автозаправної станції у зв’язку з тим, що земельні ділянки державної чи комунальної власності або права оренди на них , у тому числі з розташованими на них об’єктами нерухомого майна державної або комунальної власності, підлягають продажу окремими лотами на конкурентних засадах (земельних торгах), крім випадків, встановлених частиною другою  статті 134 Земельного кодексу України та  тим, що в м. Трускавці  відсутні,  затверджені відповідно до вимог Закону  України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  план зонування  та детальний план території.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (А.Стародуб).

Міський голова                                                           А.Кульчинський

 

поіменне голосування

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *