РІШЕННЯ № 366 від 01 грудня 2016 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Б. Хмельницького,5А в м. Трускавці Касперському Роману Михайловичу

   УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  01 грудня 2016року                 №  366

Про надання дозволу  на виготовлення проекту
землеустрою щодо відведення земельної ділянки
по вул. Б. Хмельницького,5А в м. Трускавці Касперському Роману Михайловичу

 Розглянувши заяву Касперського Р.М.,  керуючись   ст.ст. 12, 118, 121, 122     Земельного кодексу України,  п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядува-ння в Україні”,  міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А :

     1. Дати дозвіл Касперському Роману Михайловичуна виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0090 га по вул. Б Хмельницького,5А для ведення садівництва з подальшою передачею у власність, за рахунок земель міської ради, не наданих  у власність чи  користува-ння.     

    2. Фізичній особі звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки,  у відповідності до вимог земельного законодавства.

    3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

  

            Міський  голова                                                       А.Кульчинський  

 

поіменне голосування

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *