РІШЕННЯ № 367 від 01 грудня 2016 року Про надання земельної ділянки в користування на умовах оренди Малому приватному науковому виробничо-комерційному підприємству – Фірма «ПЛЕЯДА»

     УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від 01 грудня 2016 р.                           № 367

Про надання земельної ділянки в 

користування на умовах оренди Малому    

приватному науковому виробничо-комерційному

підприємству – Фірма «ПЛЕЯДА»                            

Розглянувши заяву Малого приватного наукового виробничо-комерційного

підприємства – Фірма «ПЛЕЯДА», беручи до уваги Інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’ єкта  нерухомого майна,   керуючись ст.ст. 12, 123, 124, 186 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А :

  1. Надати  Малому    приватному науковому виробничо-комерційному

підприємству – Фірма «ПЛЕЯДА» укористування на умовах оренди терміном на 3 роки  земельну ділянку площею 0,0419 га  по вул. Шевченка, 1А,  кадастровий номер –  4611500000:01:011:0124 для обслуговування нежитлової будівлі (для будівництва та обслуговування об’єкту туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування), категорія земель – землі житлової та громадської забудови  за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи користування.

2. Малому    приватному науковому виробничо-комерційному підприємству –

Фірма «ПЛЕЯДА», передану згідно цього рішення  земельну ділянку в оренду,  використовувати  за цiльовим призначенням; допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельній ділянці  (організації , якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї); дотримуватися   вимог Земельного кодексу України.                                                                                                                                                           3. Контроль за сплатою орендної плати покласти на відділ землекористування  міської ради  та  Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ.                                                           

4. Управлiнню  Держгеокадастру в Дрогобицькому районі Львівської області забез-печити архiвне зберiгання документації із землеустрою.

5. Малому    приватному науковому виробничо-комерційному підприємству – Фірма «ПЛЕЯДА» звернутись до державного реєстратора  або в центр надання адміністративних послуг щодо державної реєстрації права користування земельною ділянкою.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (А.Стародуб).         

          

  Міський  голова                                                       А.Кульчинський    

 

поіменне голосування

Залишити відповідь

Перейти до вмісту