РІШЕННЯ № 391 від 22 грудня 2016 року Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Шевченка,21 в м. Трускавці.

   УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ДВАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  22 грудня 2016 року              №  391

Про надання дозволу  на виготовлення проекту із
землеустрою щодо відведення земельної ділянки
по вул. Шевченка,21 в м. Трускавці.

 Розглянувши заяву управління комунальної власності Трускавецької міської ради, з  метою залучення до сплати земельного податку суб’єктів підприємницької діяльності , які є власниками приміщень в нежитловій будівлі по вул. Шевченка,21,  керуючись   ст.ст. 12,   122, 123  Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А :

     1. Дати дозвіл управлінню комунальної власності Трускавецької міської ради на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0410га по вул. Шевченка,21 для обслуговування нежитлової будівлі (ведення комерційної діяльності) для оформлення права власності на земельну ділянку  за Територіальною громадою міста Трускавця  в особі Трускавецької міської ради  за рахунок земель,  не наданих  у власність чи  користування.     

    2. Управлінню комунальної власності Трускавецької міської ради звернутись в землевпорядну організацію для виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки,  у відповідності до вимог земельного законодавства.

    3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

  

            Міський  голова                                                       А.Кульчинський  

 

поіменне голосування

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *