РІШЕННЯ № 445 від 02 березня 2017 року Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСББ «Велика хата».

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ  СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

                                   Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  02 березня 2017 року              №  445

Про відмову в наданні дозволу  на виготовлення 
проекту з землеустрою щодо відведення земельної
ділянки ОСББ «Велика хата».

Розглянувши заяву ОСББ «Велика хата», беручи до уваги  рішення Трускавецької міської ради №100 від 15.06.1999року «Про затвердження схем поділу мікрорайонів та визначення прибудинкових територій, земель загального користування та резервних територій кадастрових зон житлової багатоповерхової забудови»  керуючись   ст.ст. 12, 42, 92, 123   Земельного кодексу України,  п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А :

     1. Відмовити  ОСББ «Велика хата»  в наданні дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,63 га по вул. Стуса ,14  для обслуговування багатоквартирного житлового будинку   за рахунок земель міської ради, не наданих  у власність чи  користування, враховуючи те, що згідно поданого заявником  графічного матеріалу, в межі  земельної ділянки , яку пропонується відвести, включено земельну ділянку, що перебуває в  постійному користуванні юридичної особи, а також  землі загального користування (спортивний майданчик, пішохідна доріжка, зелена зона) .     

    2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

  

               Міський  голова                                                                А.Кульчинський

 

Поіменне голосування

Залишити відповідь

Перейти до вмісту