РІШЕННЯ № 446 від 02 березня 2017 року Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. І.Франка,51 в м. Трускавці .

                                           УКРАЇНА                                             

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ  СЬОМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від 02 березня 2017 р.              № 446

Про  відмову в наданні  дозволу  на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки по вул. І.Франка,51

в м. Трускавці .         

            Розглянувши заяву Спанчака Володимира Миколайовича та Спанчака Василя Миколайовича, керуючись Постановою Кабінету Міністрів УРСР №548 від 09.11.1981року «Про межі округів та  зон санітарної охорони курортів Трускавець у  Львівській області   та Євпаторії у Кримській області», Законом України «Про курорти», містобудівною документацією «Корегування Генерального плану міста – курорту Трускавець», затвердженою рішенням Трускавецької міської ради №233 від 21.12.2011року,.ст. 12,48  Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

1. Відмовити  Спанчаку Володимиру Миколайовичу та Спанчаку Василю Миколайовичу  в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0.1га по вул.І.Франка,51 для будівництва та обслуговування житлового будинку в зв’язку з тим , що ця земельна ділянка знаходиться в межах І- зони санітарної охорони мінеральних джерел .

    2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

Міський голова                                                      А.Кульчинський

 

Поіменне голосування

Залишити відповідь

Перейти до вмісту