УКРАЇНА                                             

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ТРИДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ  СЬОМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від 20 грудня 2017 р.                  № 783

Про відмову в  задоволенні звернення 

ФОП Струбіцької Л.М. щодо виготовлення

документації із землеустрою з відведення

земельної ділянки  по вул. Л.Українки  для

встановлення тимчасової споруди

      

            Розглянувши заяву ФОП Струбіцької Л.М. , керуючись  ст..123 Земельного кодексу України, містобудівною документацією « Коригування  Генерального плану міста – курорту Трускавець», затвердженою рішенням Трускавецької міської ради №233 від 21.12.2011року, Правилами  благоустрою м. Трускавець, затвердженими рішенням міської ради № 634 від 30.01.2014р , п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  беручи до уваги те, що договір оренди землі припинено в зв’язку з закінченням строку на який його було укладено та  рекомендації   постійної комісії з питань землекористування, містобудування та благоустрою,  міська рада

 

                                                                                                                          В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

 

  1. Відмовити в задоволенні звернення  ФОП  Струбіцькій Лесі Миколаївні   в виготовленні проекту відведення  земельної ділянки  по вул. Л.Українки   за Трускавецькою міською радою  для встановлення  та обслуговування тимчасової споруди для ведення комерційної діяльності в зв’язку з невідповідністю місця розташування          цієї    земельної  ділянки    вимогам  містобудівної документації  « Коригування  Генерального плану міста – курорту Трускавець».
  1. Зобов’язати Струбіцьку Л.М. в місячний термін після прийняття рішення демонтувати тимчасову споруду по вул. Л.Українки в зв’язку з відсутністю дозвільних документів на її встановлення. 
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (А.Стародуб).

                                                                                        Міський голова                                             А.Кульчинський    

Залишити відповідь

Перейти до вмісту