УКРАЇНИ

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(тридцять сьома сесія сьомого демократичного скликання )

 Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Від   25  січня  2018  року                      №  787

 

 

Про адресну грошову підтримку

довгожителів  м. Трускавця

на 2018-2020 роки

 

Турбота про літніх людей, відтворення їх життєдіяльності, соціальної адаптації, забезпечення надання соціальної допомоги і послуг – один з основних пріоритетів соціальної політики у місті.

На виконання рішення від 20 грудня 2017 року № 731 «Про затвердження програми соціальної підтримки окремих категорій мешканців м. Трускавця на 2018-2020 роки» щодо адресної грошової підтримки людей похилого віку, керуючись  ст.26   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Встановити з 01.01.2018 року одноразову грошову допомогу особам, яким виповнюється  90 і більше років у розмірі:

– 500 грн. особам, яким виповнюється 90-94 роки;

– 700 грн. – 95 – 99 років;

– 2000 грн. – 100  і більше років.

 1. Встановити з 01.01.2018 року щомісячну грошову допомогу у розмірі:

2.1. 10% прожиткового мінімуму, встановленого для непрацездатних осіб – особам, яким виповнилося 95 і більше років.

2.2. 20% прожиткового мінімуму, встановленого для непрацездатних осіб – особам, яким виповнилося 100 і більше років.

 1. Затвердити положення про надання адресної грошової допомоги довгожителям міста Трускавця згідно з додатком.
 2. Управлінню праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради (п. В. Ільницька) забезпечити виплату одноразової грошової допомоги особам, вказаних у пункті 1 даного рішення до дня їхнього народження та щомісячної грошової допомоги особам, яким виповнилося 95 і більше років в розмірах, встановлених пунктом 2 даного рішення.
 3. Фінансовому управлінню (п. М. Федоричак) забезпечити фінансування адресних грошових допомог за рахунок коштів міського бюджету, передбачених на соціальний захист.
 4. Рішення Трускавецької міської ради №66 від 04 лютого 2016 року «Про адресну грошову підтримку довгожителів м.Трускавця на 2016-2017рр» вважати таким, що втратило чинність.
 5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань освіти, культури, соціального захисту, охорони здоров’я, санаторно-курортної сфери та молодіжної політики та з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва, комунальної власності і майна.

               Міський голова                                                   А. Кульчинський

 

 

 

                 Додаток

                                до рішення міської ради

                від 25.01.2018 р. № 787

 

 

П  О  Л  О  Ж  Е  Н  Н  Я

про порядок надання адресної грошової підтримки

 довгожителям м. Трускавця

на 2018-2020 роки

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

З метою покращення соціально-побутових умов довгожителів м. Трускавця встановлюється адресна грошова допомога на 2018-2020 роки.

ІІ. ПРИЗНАЧЕННЯ ДОПОМОГИ

Призначення адресної грошової допомоги довгожителям м. Трускавця здійснюється управлінням праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради.

Щорічно, станом на 01 січня, за даними бази управління Пенсійного фонду України в м. Трускавці встановлюється кількість осіб, яким виповнилося 90 і більше років. Щомісячно база даних про довгожителів м. Трускавця поновлюється.

2.1. Встановлення одноразової грошової допомоги довгожителям міста Трускавця проводиться без особистого звернення осіб (особи). Виплата одноразової грошової допомоги довгожителям м. Трускавця проводиться в місяць виповнення відповідного віку ( 90 і більше років) в розмірі, встановленому в пункті 1 рішення   № 787 від  25.01.2018р.

2.2. Призначення щомісячної грошової  допомоги здійснюється з дати виповнення відповідного віку, якщо звернення за допомогою надійшло протягом трьох місяців з дати народження в розмірі, встановленому в пункті 2 рішення № 787 від 25.01.2018р. Для призначення щомісячної  грошової допомоги подаються наступні документи:

– заява;

– оригінал та ксерокопія паспорту громадянина України (1,2 та 11 сторінки);

– оригінал та ксерокопія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.

ІІІ. ВИПЛАТА АДРЕСНОЇ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ

 

 • 1 Виплата одноразової та щомісячної адресної грошової допомоги довгожителям м. Трускавця проводиться через вузол зв’язку згідно виплатних документів управління праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради.
 • 2 У разі підвищення прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, перерахунок та виплата допомоги довгожителям м. Трускавця здійснюється з місяця його підвищення.
 • 3 У разі смерті особи, якій була призначена адресна грошова допомога довгожителю м. Трускавця, але не була своєчасно виплачена, може бути виплачена членам сім’ї померлого, що фактично проживали разом з ним.

Вказана виплата проводиться на підставі :

 • – заяви;
 • – документу, що засвідчує особу;
 • – копії свідоцтва про смерть;
 • – довідки про спільне проживання з довгожителем.
  • 4 У разі зміни місця проживання або смерті довгожителя виплата щомісячної допомоги припиняється з першого числа наступного місяця, в якому склалися обставини.

 

 

                                                                               Секретар міської ради                                               Н. Пономаренко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту