РІШЕННЯ № 869 від 29 березня 2018 року Про розгляд заяви громадської організації «Державницька ініціатива Яроша» щодо надання приміщення в оренду та встановлення орендної плати

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

( сорокова сесія сьомого демократичного скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 29 березня 2018 року        № 869

 

Про розгляд заяви громадської

організації «Державницька

ініціатива Яроша»

щодо надання приміщення в оренду

та встановлення орендної плати

           У відповідності до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», ст. ст. 25,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву громадської організації «Державницька ініціатива Яроша», міська рада:

                                                                                                                            В И Р І Ш И Л А :

  1. Дозволити управлінню комунальної власності Трускавецької міської ради передати в оренду нежитлове приміщення площею 19,5кв.м. по вул. Стебницька,80 у м. Трускавці громадській організації «Державницька ініціатива Яроша» по 31 грудня 2018 року для проведення статутної діяльності, яка не займається комерційною діяльністю.
  2. Встановити громадській організації «Державницька ініціатива Яроша» орендну плату за нежитлове приміщення загальною площею 19,5кв.м по вул. Стебницька,80 в сумі 5 гривень в рік без ПДВ.
  3. Управлінню комунальної власності підготувати необхідні документи для укладення договору оренди індивідуально визначеного нерухомого майна .
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва та комунальної власності і майна.

                                                                                              Міський голова                                      А. Кульчинський

Залишити відповідь

Перейти до вмісту