РІШЕННЯ № 899 від 24 квітня 2018 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення Глушко С.В.

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(СОРОК ПЕРША СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 24 квітня 2018 року                                            № 899

 

Про надання  дозволу  на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки по зміні цільового

призначення Глушко   С.В.  

            Розглянувши заяву Глушко Сергія Васильовича, беручи до уваги рішення міської ради № 693 від 12.10.2017 року « Про затвердження містобудівної документації «План зонування території міста Трускавця (зонінг)», керуючись ст. ст.12, 20, 123   Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В  И  Р   Ш  И  Л  А:

  1.       Дати дозвіл Глушко Сергію Васильовичу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,0247 га по вул. Стебницька,1 з «для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови» на «для обслуговування кафе» за рахунок земель, що перебувають в користуванні на умовах оренди в Глушко Сергія Васильовича на підставі договору оренди землі від 01.04.2016 року № 249 (зі змінами).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою.

                 Міський голова                                                                          А.Кульчинський

 

 

 

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту